+420 469 621 796 info@mesystems.cz

Servis

Servisní smlouva ME Systems - maximalizace efektivity užívání pásových dopravníků
MARTIN logo

Martin Engineering je vedoucím dodavatelem zařízení pro dopravníky všech možných podmínek použití. Právě s námi maximálně využijete výhod pásových dopravníků. Uzavřením smlouvy o servisu s výhradním zástupcem společnosti Martin Engineering pro ČR a SR – společností ME Systems s.r.o. – si zajistíte maximální výkon Vašich zařízení.

Martin Silo Solutions

Servisními službami společnosti Martin Engineering nejenže obnovíte volný průchod silem, ale získáte zpět usazený materiál a dimenzovanou kapacitu vašeho zařízení. Pomocí našeho efektivního technického vybavení zlepšíte funkci vašeho skladovacího systému …

Servis

Martin Engineering je přední společnost vyvíjející zařízení pro dopravníky pro všechny možné podmínky použití. S námi docílíte maximálního efektu při provozování všech typů pásových dopravníků. Uzavřením smlouvy o servisu s jejím výhradním zástupcem pro ČR a SR – společností ME Systems s.r.o. – si zajistíte maximální výkon všech zařízení …

Mám zájem

Těší nás Váš zájem o naše produkty a služby.

Vyplňte níže formulář a v nejbližší době Vás bude kontaktovat náš specialista pro zvolený produkt či služby. Už se nemůže dočkat.

Neomezujte činnost při pandemii

První vlna pandemie ovlivnila činnost firem i ekonomické výsledky. Pro druhou vlnu je potřeba účinné ochrany. Proto právě nyní přinášíme jedinečné řešení nadnárodní skupiny EmiControls - dezinfekční tunely. Dezinfekční tunely efektivně chrání před viry, bakteriemi a plísněmi. Jemná mlha zajistí během 15 sekund ochranu trvající až 24 hodin. Podrobnější informace na stránce "Dezinfekční tunel".

You have Successfully Subscribed!