+420 469 621 796 info@mesystems.cz

ME Systems

ME Systems - výhradní zástupce společnosti Martin Engineering pro Českou a Slovenskou republiku.

ME Systems je výhradní zástupce Martin Engineering pro Českou a Slovenskou republiku

Poskytujeme technická řešení spojená s odstraňováním problémů při manipulaci a skladování sypkých hmot – nálepy materiálů na dopravní pásy, tlumení materiálu na přesypech, jejich utěsnění, mechanické potlačení prašnosti, nebo skrápěním vodní mlhou případně pěnou, regulace chodu dopravního pásma, odstraňování kleneb sypkých hmot v silech, zásobnících apod. vzduchovými děly a vibrátory a dále veškeré služby spojené s údržbou a servisem realizovaných hmotných dodávek.

Zajišťujeme dodávky a montáže včetně adresních úprav provozovaných strojů a zařízení instalacemi účinných systémů společnosti MARTIN ENGINEERING

Realizujeme dodávky produktů MARTIN ENGINEERING pro významné provozovatele transportních systémů např.:

  • Severočeské doly a.s. Chomutov
  • Sokolovská uhelná právní nástupce a.s. Sokolov
  • Czech Coal a.s.
  • ČEZ a.s. Praha
  • Dalkia Čeká republika a.s.
  • a další
MARTIN logo

Profil

Obchodní jméno: ME Systems s.r.o. / Adresa: Sobětuchy-Vrcha 60, 537 01 Chrudim IČO 25957791 DIČ CZ25957791 / Účet 195266540277/0100 (KB Chrudim) / Předmět podnikání: velkoobchod specializovaný, maloobchod, zprostředkování obchodu, zprostředkování služeb, příprava a vypracování technických návrhů, inženýrská činnost v investiční výstavbě / Právní forma: společnost s ručením omezeným / Datum …

Reference

Nálepy na dopravních pásech ztěžují provoz a zvyšují provozní náklady.

Nabízíme široké spektrum systémů stírání pásu Martin Engineering – od kompaktního systému s materiály, které jsou určeny pro potravinářský průmysl, až po masivní, bohatě dimenzované stěrače (vč. vysokovýkonných uretanových směsí jakož i řadu napínacích, montážních a přídržných zařízení pro prakticky každou potřebu použití).

Certifikace ISO 9001 a ISO 14001

Kvalitně konfigurované a řízené přesypy zefektivňují proces a snižují náklady.

Nabízíme široké spektrum technologií a produktů přesypů – regulaci chodu dopravního pásu, dopadové a podpěrné systémy, násypné systémy či řízení prašnosti prostřednictvím prachových vaků a sběračů. Dále těsnicí systémy, ochrany vratného bubnu či související příslušenství a doplňky.

Mám zájem

Těší nás Váš zájem o naše produkty a služby.

Vyplňte níže formulář a v nejbližší době Vás bude kontaktovat náš specialista pro zvolený produkt či služby. Už se nemůže dočkat.