+420 469 621 796 info@mesystems.cz

EMI Controls

Chráníme lidi po celém světě před emisemi a ohněm

ME Systems je zástupce EmiControls pro Českou a Slovenskou republiku

Společnost EmiControls nabízí technická řešení problémů spojených s potlačováním prašnosti a pachů i pro boj s požáry pomocí vodní mlhy, která je schopná na sebe vázat i ty nejjemnější prachové částice. Naše know-how v oblasti technické aplikace atomizace vody umožňuje dříve nemožné výsledky v celé řadě oblastí.

MARTIN logo

Bezpečnost při hašení požáru

Ať už pro záchranné práce nebo preventivní opatření je díky vodní mlze enormně zvýšena bezpečnost. Vodní mlha rychle potlačuje účinky požárů a výrazně zvyšuje chladicí účinek, čímž umožňuje efektivnější využití klasické protipožární techniky.

Potlačení prašnosti

Systém je založen na principu schopnosti vázat prachové částice na jemně rozptýlenou vodu , a jejich spad. Metoda využitá  výkonnými agregáty EmiControls  přináší optimální výsledky.

Eliminace zápachu

Naše systémy pro potlačení zápachu jsou úspěšně používány při recyklačních procesech a poskytují tak lepší prostředí pro obsluhu.

Společný jmenovatel: vodní mlha

Společným jmenovatelem řešení EMI Controls je vodní mlha. Naší specializací je atomizace vody jako podmínky pro vázání prachových části. Naše produkty slouží k řešení různých problémů v oblasti hašení požáru, vázání prachu a potlačování zápachu.

Kde lze naše výrobky použít?

Náš sortiment aplikací je velmi široký díky různým výrobkům. Na jedné straně můžeme poskytnout řešení problémů s prachem při demolici, stavebnictví a přístavech, na druhé straně lze naši technologii použít k odstranění pachů v recyklačních či kompostovacích zařízeních a úpravnách vody.

Hasicí turbíny se používají v tunelech, letištích, vysokonapěťových instalacích, při průmyslových a lesních požárech.

Nabízíme řešení v následujících oblastech

Bezpečnost při hašení požáru a protipožární opatření
Regulace prachu
Eliminace zápachu

Mám zájem

Těší nás Váš zájem o naše produkty a služby.

Vyplňte níže formulář a v nejbližší době Vás bude kontaktovat náš specialista pro zvolený produkt či služby. Už se nemůže dočkat.