+420 469 621 796 info@mesystems.cz

Cementárny, vápenky

Řešení Martin Engineering v cementárnách či vápenkách - východisko z problémů s průchodem materiálů, s nálepy materiálů na pásy dopravníků či s prašností.

Efektivnější využití stávajících technologií

Chraňte svou firmu před ekonomickými výkyvy – získejte maximum ze svých stávajících zařízení pomocí doplňků, které umožní efektivnější, bezpečnější a produktivnější výrobní proces. Produkty, které vám umožní co nejefektivnější vyžití vaší výrobní technologie a pokrytí poptávky od svých zákazníků. Naše technická řešení a produkty pro efektivní přepravu sypkých materiálů jako je vápenec, omítky či slínky.

Eliminace nálepů a kleneb ve svodkách

Nabízíme výkonná vzduchová děla pro eliminaci kleneb a nálepů. Využijte našich účinných metod řešení instalací našich vzduchových děl.

Stěrače dopravního pásma

Nálepy na dopravním pásmu úspěšně odstraníte pomocí našich stíracích systémů instalovaných na poháněcím bubnu pasových dopravníků

Potlačení prašnosti

Pomocí našich řešení zamezte nebezpečí výbuchu hořlavých prachů a ohrožení zdraví vašeho personálu prachem.

Řešení přesypů

Návrhem přesypu s produkty pro dokonalé podepření dopravního pásma , jeho utěsnění a regulovaným chodem dopravního pásma.

Vibrační technika

Udržuje plynulý tok sypkých hmot v násypkách, svodkách a silech.

Vibrační technika

Udržuje plynulý tok sypkých hmot v násypkách, svodkách a silech.

Odolnost. Spolehlivost. Účinnost

Můžete se spolehnout, že jsme uznávaným lídrem technických řešení v odstraňování nálepů a kleneb pomocí vzduchových děl – nečekané výpadky kontinuity výrobního procesu znamenají ztrátu profitu výrobní firmy.‎‎ Tedy transportní a skladovací technologie musí být navrženy a vytvořeny tak, pracovaly s vysokou provozní spolehlivostí.‎

‎V současné době tisíce dlouholetých zákazníků spoléhá na naše produkty, které jsou kryty 100 % zárukou funkčnosti.‎

‎Bez ohledu na to s jakými problémy se potýkáte – máme pro vás řešení, které jsme již v minulosti úspěšně vyřešili. ‎ A pokud máte nějaký problém, se kterým jsme se dosud nesetkali, považujeme jej za výzvu!

Mám zájem

Těší nás Váš zájem o naše produkty a služby.

Vyplňte níže formulář a v nejbližší době Vás bude kontaktovat náš specialista pro zvolený produkt či služby. Už se nemůže dočkat.