Výrobkové řady

Výrobkové řady společnosti Martin Engineering

Výrobková řada společnosti Martin Engineering se dělí na tři základní skupiny:

  • skupina pro usnadnění průchodu materiálů se skládá ze systémů, které zlepšují odběr sypkých hmot ze zásobníků nebo udržují pohyb sypkých materiálů určitým procesem. Tato řada se skládá z vibrátorů, vzduchových děl, systémů pro vykládku vagónů a souvisejících součástí.
  • skupina produktů pro dopravníky, které poskytují metody pro omezování nálepů materiálů na pásy dopravníků při manipulaci se sypkými hmotami.
  • skupina produktů pro potlačování prašnosti při technologických procesech. Tyto produkty se dělí na:
  • mechanické systémy – těsnicí systémy s podporou účinných pružných dopadových a podpěrných systémů
  • systémy pro sběr prachů
  • systémy pro potlačení prašnosti vodní mlhou, pěnou a to jak v uzavřených prostorech ( přesypy dopravních pásů) tak i volných prostorech – skládkách, při demolicích apod.

Servisní skupiny společnosti Martin a jejich autorizovaných distributorů montují, udržují produkty Martin a poskytují technická řešení spojených s odstraňováním problémů při manipulaci se sypkými hmotami.

Martin Engineering je Vaším spolehlivým odborníkem na řešení problémů při manipulaci se sypkými hmotami.

Doporučujeme

Najdete nás i jinde

facebook youtube

ME Systems s. r. o.

ME Systems

ME Systems je výhradní zástupce Martin Engineering pro Českou a Slovenskou republiku. Poskytujeme technická řešení spojená s odstraňováním problémů při manipulaci a skladování sypkých hmot - nálepy materiálů na dopravní pásy, tlumení materiálu na přesypech, jejich utěsnění, mechanické potlačení prašnosti, nebo ...Více »